Hradišťské badmintonové jaro (HRAJ) 2020 začíná už v lednu, a to ve Starém Městě v hale Sportpark Rybníček. Jedná se o sérii krátkých turnajů v badmintonu, jednotlivé turnaje se konají vždy v sobotu, čas turnaje je stanoven od 13:00 do 16:00 hodin. Turnaj je vhodný zejména pro amatérské hráče, registrovaní hráči mohou hrát maximálně do úrovně IV. ligy.

Termíny jednotlivých turnajů

Turnaje se konají vždy v sobotu od 13 do 16 hodin.
Jednotlivé termíny jsou:

  • 18.1.2020
  • 15.2.2020
  • 21.3.2020

Jak se přihlásit

Napište jména přihlášených na info@badmintonuh.cz .

Podrobné propozice

HRAJ 2019/2020 jsou 3 samostatné badmintonové turnaje, je možné se zúčastnit jen některého z nich

Místo konání:

Sportpark Rybníček, Staré Město

Startovné pro jeden turnaj je 190 Kč na osobu. V ceně startovného plastové míče Yonex Mavis 2000 (po dohodě hráčů vlastní peří) , pronájem haly po dobu turnaje, organizace turnaje a garance šesti odehraných zápasů na dva sety do 15 bodů.

Stabilní spoluhráč ani účast hráče na všech turnajích není podmínkou. Pokud si chcete zasoutěžit, a nemáte partnera do čtyřhry, najdeme vám spoluhráče přímo v hale při prezenci účastníků. Pořadatel zajistí případné doplnění startovní listiny na sudý počet účastníků. Registrovaní hráči badmintonu se mohou turnaje zúčastnit nejvýše do IV. ligy.

Celá série bude vyhodnocena po jednotlivcích na základě bodů za umístění v odehraných turnajích.

Případné další dotazy k organizaci turnaje vám zodpovíme mailem nebo na telefonním čísle 724 922 222.

Pravidla a způsob hodnocení

Turnaje jsou hodnoceny samostatně. Hraje se švýcarským systémem na dva sety do 15 bodů bez nutnosti vyhrát o dva body.

Pro každý zápas je soupeřům rozdáno celkem 6 bodů, tři za každý set. Hraje se na lepší a horší prohru v setu, kdy pro stav 15:0 až 15:9 získá vítěz setu všechny 3 body, ale od stavu 15:10 se body za set dělí, a to v poměru 2 body pro vítěze a 1 pro poraženého.

Po skončení každého turnaje je určeno jeho celkové pořadí. O pořadí v turnaji rozhodují získané body, v případě jejich rovnosti lepší celkové skóre vyhraných versus prohraných míčů.

Celá série bude vyhodnocena po jednotlivcích na základě součtu bodů za umístění v obou odehraných turnajích. Za první místo v každém z turnajů získává hráč 16 bodů, za druhé místo 15 a za každé další pořadí v turnaji o bod méně.

Pořadí hráčů v celé sérii bude vyhodnoceno na posledním turnaji série.