23 24 25 26 27 28 29
30
Zobrazit kalendář

DOHRAJ 2019 - závěrečný turnaj sezóny a rozloučení s halou

Sportovní klub Badminton Uherské Hradiště vás srdečně zve na amatérský turnaj ve čtyřhrách v sobotu 8. června 2019 od 14 hodin na Sportcentru Morava v Uherském Hradišti. Náš klub se stěhuje od příští sezóny do nové sportovní haly Sportpark Rybníček. Turnaj je proto také rozloučením se stávající halou.

Přihlášení účastníků

Na turnaj se můžete přihlásit prostřednictvím tohoto formuláře:

Propozice

• Místo konání: Sportcentrum Morava (U Moravy 827) Uherské Hradiště

• Startovné 150 Kč na osobu. V ceně startovného plastové míče Yonex Mavis 2000 (po dohodě hráčů vlastní peří) , pronájem haly po dobu turnaje, organizace turnaje a garance šesti odehraných zápasů na dva sety do 15 bodů.

• Stabilní spoluhráč není podmínkou. Pokud si chcete zasoutěžit, a nemáte partnera do čtyřhry, najdeme vám spoluhráče přímo v hale při prezenci účastníků. Pořadatel zajistí případné doplnění startovní listiny na sudý počet účastníků. Registrovaní hráči badmintonu se mohou turnaje zúčastnit nejvýše do IV. ligy.

• Případné další dotazy k organizaci turnaje vám zodpovíme mailem nebo na telefonním čísle 724922222.

Pravidla a způsob hodnocení

Hraje se švýcarským systémem na dva sety do 15 bodů bez nutnosti vyhrát o dva body. Pro každý zápas je soupeřům rozdáno celkem 6 bodů, tři za každý set. Hraje se na lepší a horší prohru v setu, kdy pro stav 15:0 až 15:9 získá vítěz setu všechny 3 body, ale od stavu 15:10 se body za set dělí, a to v poměru 2 body pro vítěze a 1 pro poraženého.