Kalendář

<<9 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Zobrazit kalendář

Hraní pro veřejnost

Nabízíme všem zájemcům o badminton možnost využít termíny vedené pod hlavičkou Sportovního klubu Badminton Uherské Hradiště.

Vstup do rezervačního systému

Chcete-li hrát badminton, pravidelně či ojediněle, můžete využít termíny vedené pod hlavičkou SK Badminton UH. Při tom nemusíte být členy sportovního klubu.

Je ale potřeba bezplatně se zaregistrovat do našeho rezervačního systému (viz výše Vstup do rezervačního systému). Poté už si můžete jednoduše zvolit nejen konkrétní termín a místo, ale také formu úhrady za hraní prostřednictvím předplaceného kreditu (elektronické permanentky) nebo hotovostní platbou na místě. Veškeré podrobnosti jsou popsány v informačních záložkách rezervačního systému a také níže na této stránce.

Hrajeme ve Starém Městě ve sportovní hale Sportpark Rybníček, Salašská 2182, Staré Město 686 03

Máte-li nějaké návrhy, nejasnosti nebo připomínky, uvítáme, když nás budete kontaktovat na info@badmintonuh.cz.

  • Základní informace
    V našem rezervačním systému si hráči mohou zvolit podle svých preferencí, zda si po registraci do systému jednotlivé termíny zarezervují a předplatí pomocí elektronické permanentky, nebo budou každé jednotlivé rezervované hraní platit na místě hotově. Hráčům také umožňujeme dojít si zahrát bez předchozí rezervace "na slepo".
  • Pravidla a doporučení
    Sportovní klub Badminton Uherské Hradiště je občanské sdružení, jehož cílem je mimo jiné propagovat a vytvářet podmínky pro rozvoj sportovní disciplíny badminton.
© 2012 - BADMINTON SK Uherské Hradiště • Realizace web studio dat